נזקי רכוש לרכב

במקרים בהם רכבכם ניזוק תאונת דרכים, נגנב או חלילה הושחת במזיד, באפשרותכם להפעיל את הפוליסה, במידה ואתם מבוטחים ביטוח מקיף או צד ג', וכן במקרה של תאונת דרכים את הנהג או בעלי רכב שגרם לכם נזק. על פניו, תביעתה של חברת הביטוח אמור פשוט וקל, הרי לשם כך אנו מבטחים את רכבינו.  

באילו נזקים מדובר?

לצערנו והלכה למעשה חברות הביטוח עלולות לעשות, כל שביכולתן כדי להתחמק מתשלום דמי הביטוח או להפחיתו באופן ניכר. במקרים אלו מומלץ להיעזר בייצוג משפטי על מנת למצות את זכויותיכם ולקבל את מלוא סכום הפיצויים המגיע לכם על פי חוק.

כמו כן, ישנה אופציה נוספת, כאשר רכבכם לא מבוטח או שאינכם רוצים להפעיל את הפוליסה, בשל ההוצאות הכרוכות בכך כגון: תשלום השתתפות עצמית ועלייה בגובה הפוליסה ב3  השנים לאחר הפעלת הפוליסה, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום, אשר ינהל ויגיש עבורכם את התביעה עד למיצוי מלא של זכויותיכם תוך צמצום חלק ניכר מההוצאות.

 

 

סוגי  תביעות

תביעה לנזק ישיר

תביעות לנזקים הישירים שנגרמו לרכב כתוצאה מתאונה לדוגמה, נזק לשלדה, כיפופי פח, החלפת טמבון או כנף, את נזקים אלו ניתן לכמת על ידי חוות דעת של שמאי רכב, השמאי מעריך את גובה הנזק שנגרם, כאשר לחוות הדעת השמאי נותן את שומתו גם בנוגע לירידת הערך של הרכב בעקבות התאונה. כל הרכיבים האלו ביחד עם רכיבים נוספים מוגשים לתביעת פיצוי.
 

תביעה לנזק עקיף 

כפי שציינתי בתחילת דברי, כאשר בוחרים להפעיל את הפוליסה אצל חברת הביטוח, נגרמים גם נזקים עקיפים לבעל הרכב כגון: השתתפות עצמית, השתתפות עצמית לירידת ערך, כינון, ימי השבתה של הרכב(רכב עבודה), אובדן רווחים, עוגמת נפש וכו', נזקים אלו יכולים בקלות להגיע לאלפי שקלים ואף לעשרות אלפים. כאשר ברוב המקרים מבוטח בידיעה או שלא מוותר על תביעתם, ונשאר בחסרון כיס עקב אירוע שלא נגרם באשמתו.

ככול ונגרם נזק כלשהו לרכבכם, ייתכן מאוד שתוכלו לקבל פיצויים מחברת הביטוח או מהמזיק באירוע המצער. גם אם כבר קיבלתם פיצוי אך אינם משקפים את גובהו האמתי יש באפשרותכם למצות באופן מלא את זכויותיכם. פנו עכשיו למשרד עורכי דין אושיק אליהו ותוכלו להיות ובטוחים שאנו נייצג אתכם במקצועיות ובמסירות, עד לקבלת מלוא זכויותיכם. 

סיכום

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

  • Facebook - Grey Circle

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

אודות משרדנו

דרכי התקשרות

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.