עורך דין תאונות תלמידים

 18.9.18,   19:42 

רבים לא יודעים אך כל ילד בישראל מבוטח ביטוח תאונות אישיות, ביטוח זה חל בכל ימות השנה אם הוא במוסד החינוכי ובין אם לאו. יש לציין כי תביעה ביטוח התלמידים לא מייתרת את היכולת לתבוע בנוסף  הן את משרד החינוך והן את העירייה. 

מה כולל הכיסוי הביטוחי  של ביטוח תאונות תלמידים?


הכיסוי הביטוחי משתנה משנה לשנה וניתן לומר כי הממוצע לפיצוי בגין מקרה של 100% צמיתה מתקרב לסך של 400 אלף ש"ח.


הפוליסה אף מקנה כיסוי בגין נכות זמנית כתוצאה מתאונה והסכום עומד על 70-95 ₪ לכל יום, החל מהיום השישי בו מתקיים מצב שבו הילד מרותק למיטתו ובתנאי שמדובר בתקופה העולה על 21 יום רצופים לפחות.
כמו כן הפוליסה מקנה כות לפיצוי בגין היעדרות התלמיד מהמוסד החינוכי החל מהיום 90 והלך.

 

האם גם ההורים מכוסים בביטוח התלמידים?


ניתן לתבוע את הפוליסה גם בגין הוצאות בגין הוצאות רפואיות וגם בגין נזקים שנגרמו להורי הילד, וככול והם נפגעו במהלך פעילות במוסד החינוכי במוסד של הילד לרבות טיולים שנתיים וכו'.

מהי תקופת ההתיישנות ?


אסור לשכוח כי על פי חוק חוזה ביטוח תקופת ההתיישנות בתביעות ביטוח היא 3 שנים. וככול שמדובר על תלמיד קטין, קובע חוק ההתיישנות כי תקופת ההתיישנות רק מגיל 18. כלומר זכאי התלמיד לתבוע עד גיל 21.

חברת ביטוח הינה גוף כלכלי שאינו ממהר לשלם לתלמיד שנפגע, ויכול להערים קשיים רבים עד קבלת הפיצוי וכאשר זה מתקבל, יתקבל פיצוי מופחת ביותר על ידי חברת הביטוח. לכן חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין העוסק בנזיקין ומתמחה תביעות ביטוח תלמידים.

עורך דין תאונות תלמידים

אם נפגע ילדכם התלמיד או אתם, למרות שנזהרתם כפי יכולתכם והבנתכם, ייתכן מאוד שהנכם זכאים לפיצויים בגין נזקי גוף. פנו עוד היום למשרד עורכי דין אושיק אליהו ונשמח להעניק לכם ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי, כדי לסייע לכם למצות את זכויותיכם.

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

דרכי התקשרות

  • אושיק אליהו עורך דין
  • Twitter
  • Facebook

אודות משרדנו

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.