המדריך המלא 

בדיקת חוזה שכירות 

 -  12.12.17  15:17 


הסכם שכירות - זהו הינו הסכם חשוב להבינו לעומק טרם החתימה. שוכר דירה היינו "הצד החלש" בחוזה השכירות , על כן ישנו צורך קריטי לבדוק היטב את סעיפי החוזה ואשר שאינם מקפחים או בעייתם. כמו כן ישנן נקודות שחשוב שיקבלו ביטוי בהסכם שכירות.

בדיקת חוזה שכירות באמצעות עורך דין


נראה כי תמיד האופציה המועדפת היא להיוועץ עם עורך דין המתמחה בחוזה שכירות, הצד שמנסח את ההסכם כמיט תמיד ינסח את הסכם השכירות בהתאמה לצרכים שלו, מה שקורה ולא פעם הוא כי הדבר מוביל לפגיעה בזכויותיכם, זה בה לידי ביטוי בסעיפים בעייתיים מאוד לעתים שמקפחים אתכם עד מאוד.

מתי בכל זאת חשוב להשקיע ולקחת עו”ד?


בכל הסכם שכירות ולו דווקא בסכומים גדולים ולדוגמה חוזה שכירות סטנדרטי גם בדירת שותפים יכול להגיע לסך של 5,500 בחודש ובחישוב פשוט שנתי מדובר על הסכם בין הצדדים על סך של 66,000 ש"ח. לכל הדעות זהו סכום לא נמוך בהתחשב בכך שהכבילות לסעיפים בעייתיים באותו הסכם מקשים עד מאוד להשתחרר ממנו. לזאת יש להוסיף מלבד דמי השכירות את את עניין הביטחונות והערביות הגבוהות.

ובמילים אחרות התשלום לעורך דין שיבחן את החוזה מומלץ וכדאי ויכול לחסוך עוגמת  נפש וכניסה לחוזה שיכול להיות דרקוני כלפי החותם עליו, ניתן לראות את ההיוועצות עם עורך הדין כרשת ביטחון המקנה שקט נפשי והבנת התנאים המופעים בהסכם באופן בהיר.

בדיקת חוזה שכירות באופן עצמאי


כאשר אנו בוחנים את השוק במציאות הקיימת, פעמים רבות נדרש להיות מהיר החלטה, שהאי בדיקת חוזה שכירות בצורה עצמאית היינה אופציה קיימת, הרי היא לא עולה כסף אך החיסרון העיקרי הוא שבמקרים רבים אין לו את היכולת והידע המשפטי להבין את מהות הסעיפים המרכיבים את הסכם השכירות המנוסח פעמים רבות בצורה מעורפלת או מתוחכמת.

 

אז מה כדאי לעשות ? ראינו דירה שאנחנו ממש רוצים, קיבלנו חוזה שכירות, אך אנחנו לא יודעים אם החוזה הוגן? לא יודעים כיצד לנהל מו"מ בנוגע לסעיפים, עולה הקושי להשוות את סעיפי ההסכם את מה שנהוג בשוק ?

בדיוק למצבים אלו משרדנו נכנס לתמונה, תוך מתן פתרון אמיתי, מהיר איכותי ובעלות הוגנת כיצד זה עובד ?  שולחים למשרדנו במייל את חוזה השכירות, מוסיפים את השאלות שלכם ומקבלים תוך 24 שעות מענה מקצועי מעורך דין בעל ניסיון רב. 
 

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

דרכי התקשרות

  • אושיק אליהו עורך דין
  • Twitter
  • Facebook

אודות משרדנו

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.