18.9.18,   19:42 

המשפט האזרחי הינו ענף משפטי מרכזי החולש ועוסק בסכסוכים משפטים רבים ומגוונים, לרבות תחומי המשפט העסקי והמסחרי, שירותי ליטיגציה עסקית, חוזים, סכסוכים עסקיים, הסכמי שותפים, מקרקעין, נזיקין וביטוח, עורך דין אזרחי הינו עורך דין בקיא ומיומן במגוון תחומים לרבות הופעות וייצוג בבתי משפט.   

משפט אזרחי מסחרי

אז מהו בעצם משפט אזרחי ? 


משפט אזרחי בנוי ומתייחס לענף רחב של תחומי משפט, ומאגד בתוכו כמעט את כל קשת העניינים העוסקים ביחסי אדם וחברו.

 


ניתן לכלול בקטגוריה זו תחומי משפט רבים כמו דיני נזיקין, העוסקים בנזק שנגרם לפלוני על ידי אלמוני. דיני חוזים כפי שעולה משמם עוסקים בחוזים הנכרתים בין צדדים שונים ומעלות שאלות כמו כריתת החוזה, שאלות בגין הפרת הסכם וכו', תביעות כספיות אשר מאגדים חוב או תשלום אשר היה מגיע לאחר כתוצאה מהסכם או סחר בין שני גורמים.

כמו עוד סוגיות העולות בדיני השותפות ודיני החברות, כגון סכסוכים עסקיים, וקונפליקטים הנוצרים בהתנהלותה של אותם גופים. המשפט האזרחי מסדיר כמו כן את חיי המשפחה, החברה, והכלכלה בחברה הרגילים בניגוד להתעסקות בהתנהגויות אסורות או בפעולות שלטוניות.

מהו תפקידו של עורך הדין האזרחי 

הסוגיות העולות מהמשפט האזרחי נחשבות לא פעם ובמקרים רבים למורכבות, על כן קיימת חשיבות רבה בפנייה לעורך דין מקצועי המתמחה בתחום המשפט האזרחי ובעל ידע וניסיון בפועל במקרים הדומים למקרים הרלוונטיים.  

כמו כן המשפט המסחרי הינו אחד מהענפים המרכזיים בו עורך דין המתמחה בתחום של משפט אזרחי יוכל לסייע ללקוחות המגיעים אליו, המשפט המשפטי הינו החל מלווי ותכנון משפטי של עסק, דרך הקמתו ועד לבניית חוזים משפטיים, "התפורים למידות הלקוח" אשר נוגעים להפעלת העסק.

 

שירותים נוספים שאותו עורך דין יעניק ללקוחותיו: חוזים ותביעות כספיות, מקרקעין , תכנון ובניה, ביטוח, דיני עבודה , דיני חברות , משפט מנהלי, הפרת זכויות יוצרים וקניין רוחני ותביעות ייצוגיות.

 

משפט אזרחי מסחרי ותביעות כספיות 

כמו כן וחשוב לציין כי רוב התביעות המוגשות לבתי המשפט בישראל, במישור האזרחי, הינן תביעות אזרחיות, אשר הסעד המבוקש על ידי התובע הינו סעד כספי, קרי, הנזק הנתבע או הפרת ההסכמות, בין צדדים לסכסוך, מכומתים לבסוף לתביעה בעלת שווי כספי.

 

שכיח בתביעות מסוג זה, שטרם הגשת תביעה ישנו בין הצדדים הסכם חוזי בכתב או בעל פה, בו אחד מהצדדים מפר את ההסכם, לכן במקרה זה חשוב לפנות לעורך דין אזרחי, המתמחה בתביעות כספיות, וזאת על מנת להגן, פנייה זו הכרחית על מנת להגן על הצד הנפגע בסכסוך, זאת גם במקרים בהם חותם צד להסכם על חוזה אחיד ודרקוני אל מול גוף חזק שהוא זה שנסח את ההסכם.

עורך דין אזרחי מומלץ


משרדנו טיפל ומטפל מאבקים מסחריים אזרחיים רבים בכל הארץ, ומתמחה בתחומי משפט אלו, תוך מציאת פתרונות מקוריים המבוססים הן על ידע משפטי מסחרי ועסקי והן על הבנה כלכלית וחשבונאית עמוקה, כל הובלו את משרדנו לא פעם להשגת תוצאות מקסימליות ללקוחותינו, גם במקרים קשים במיוחד, אליהו אושיק עורך דין אזרחי מומלץ על ידי לקוחות המשרד. משרדנו מעניק שירות לא פחות ממצוין ללקוחותיו התקשר עוד היום לתיאום פגישה אישית. 
 

תחומי פעילות במשפט האזרחי

עורך דין נזקי רכוש | תביעות רכוש | עורך דין אושיק אליהו
 עורך דין אזרחי מומלץ | עורך דין ליטגציה | אושיק אליהו עורכי דין
עורך דין נזקי גוף | תביעת נזקי גוף | אושיק אליהו - משרד עורכי דין

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

דרכי התקשרות

  • אושיק אליהו עורך דין
  • Twitter
  • Facebook

אודות משרדנו

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.