עורך דין תביעה כספית

תביעה כספית

מרבית התביעות האזרחיות המוגשות לבתי המשפט הנן תביעות כספיות, כאשר הסעד העיקרי הנו פיצוי כספי. סכום התביעה הכספית משתנה מתביעה לתביעה, ועליו משפיעים פרמטרים רבים.

כדי לקבוע את סכום התביעה דרושה תחילה הדרכה נכונה של עורך דין הבקיא בדין, אשר שוקל את כל השיקולים ובונה אסטרטגיה נכונה ללקוח, אשר מגלמת את סיכוי הזכייה בתיק, אגרה, ערכאה משפטית, ראיות ודרכי הוכחתן. כל זאת ועוד נאסף לסכום ראליי לתביעה מבלי להכביד על הלקוח ולהשגת תוצאה מקסימלית.  

 

כאן לא מסתיימת הדרך, התביעה ותנאי גדול להצלחתה, עולים בצורה משמעותית כאשר היא מתבצעת על ידי עורך דין הבקיא  בתחום זה. על עורך הדין להיות בקיא ברזי הליטגציה (עורך דין המתמחה בהופעה בבתי משפט) ובמקביל להיערך לכל התרחישים האפשריים שיכולים להיות ולחזות מראש את כל הטיעונים של הצד השני.

 

במהלך התביעה חשוב לזהות את הכיוונים אליהם היא מתקדמת, תוך הבנת כל הטענות שעולות והקשבה לנקודות שמעלה בית המשפט. עו”ד מנוסה בתחום התביעות הכספיות, מלווה את הלקוח כאשר הוא משאיר מינימום פרצות האפשריות, גם כאשר מדובר על כתב תביעה, כתב הגנה, או כל סוג אחר של ייצוג משפטי.

 

משרדנו מטפל בתביעות כספיות בתחומים רבים, לרבות דיני ביטוח תאונות דרכים או עבודה, רשלנות מקצועית או רפואית, תביעות מכוח חוק החוזים, תביעה כספית בגין אי תשלום חוב, תביעות בגין הפרות חוזה, תביעות ביטוח חיים, תביעות כנגד בנקים, סכסוך כספי בין אנשים, תביעות כספיות ועוד. 

התיישנות תביעה כספית


מהי התיישנות? התיישנות היא מגבלת זמן בה ניתן להגיש תביעה.
חוק ההתיישנות תשי"ח 1958 קובע בסעיף 5 כי התיישנות בתביעה כספית הינה 7 שנים, ובסעיף 6 לחוק הנ"ל נקבע כי ההתיישנות נספרת מהיום שנולדה עילת התביעה. 

עורך דין תביעות כספיות 

 

משרדנו ניחן בכלים, הניסיון, והידע להעניק ללקוח שירות משפטי מקצועי ואמין, ללא פשרות, זהו המתכון המנצח לתוצאה מקסימלית והצלחת התביעה שלך. בזכות הניסיון רב ומקצועיות המשרד מעניק שירות לא פחות ממצוין ללקוחותיו ומשיג תוצאות מוכחות במיצוי זכויותיהם של זוכים רבים. במידה והנך זוכה כאמור משרדנו ישמח להעניק לך את שירותינו. התקשר עוד היום לתיאום פגישה אישית.

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

  • Facebook - Grey Circle

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

אודות משרדנו

דרכי התקשרות

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.