עמוד הבית >>  תחומי עיסוק >> עורך דין נזקי רכוש

ייצוג בתביעות נזקי רכוש 

ככול שהבית או העסק שלכם ניזוק כתוצאה משריפה, ובמידה והמבנה שניזוק היה מבוטח בפוליסת ביטוח מתאימה, כגון דירה, עסק, תכולת דירה, באפשרותכם לתבוע את חברת הביטוח.

אך כידוע חברות ביטוח אינן ממהרות לשלם את כספי הפיצויים המגיעים לכם, ולרוב חברות הביטוח משלמת סכומים נמוכים בהרבה מהנזק האמיתי, לכן חשוב מאוד לפני שפונים לחברת ביטוח, להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום הנזיקין זה בייצוג משפטי כדי לעמוד על זכויותיכם. יובהר כי תקופת ההתיישנות  (פנייה לחברת הביטוח בנושא), על אירוע שריפה עומדת על שלוש שנים ממועד השריפה, התכתבות והסתייגות מול חברת הביטוח אינה עוצרת את מניין הימים, אלא רק עם הגשת תביעה בבית משפט.

כמו כן, במידה ואינכם מבוטחים והנזק שנגרם לכם נגרם עקב רשלנותו של אחר, יש לכם הזכות לתבוע את הנזקים שנגרמו לכם, ממי שגרם לכך. חשוב מאוד בשלב הראשוני לאסוף ולשמור כל מסמך המעיד על פעולתו של הרשלן, ופנייה לעורך דין שמתמחה בתחום הנזיקין על מנת שייעץ נאמנה מה השלבים הבאים למיצוי כל הזכיות המגיעות לכם.

 

מה הם נזקי הצפה?

במדינתנו הקטנה כל שנה אנו שומעים בבוא החורף על הצפה שהתרחשה בעיר כזו או אחרת, אירוע מצער זה לא צריך להשאיר אתכם עם הנזקים שהתרחשו, ככול שהבית או העסק שלכם ניזוק כתוצאה מהצפה, ובמידה והמבנה שניזוק היה מבוטח בפוליסת ביטוח מתאימה, כגון דירה, עסק, תכולת דירה, באפשרותכם לתבוע את חברת הביטוח.

אך כידוע חברות ביטוח אינן ממהרות לשלם את כספי הפיצויים המגיעים לכם, ולרוב חברות הביטוח משלמת סכומים נמוכים בהרבה מהנזק האמיתי, לכן חשוב מאוד לפני שפונים לחברת ביטוח, להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום הנזיקין אשר ילווה אתכם בייצוג משפטי כדי לעמוד על זכויותיכם. יובהר כי תקופת ההתיישנות (פנייה לחברת הביטוח בנושא), על אירוע הצפה עומדת על שלוש שנים ממועד ההצפה, התכתבות והסתייגות מול חברת הביטוח אינה עוצרת את מניין הימים, אלא רק עם הגשת תביעה בבית משפט.

ככול ונגרם לכם נזק כפי שתואר, בסבירות גבוה הנכם זכאים לפיצויים מהמזיק באירוע המצער, או מחברת הביטוח שלו, גם אם קיבלתם פיצוי, והוא אינו משקף את ערך הנזק האמתי שנגרם לכם, באפשרותכם למצותו באופן מלא. פנו עכשיו למשרד עורכי דין אושיק אליהו עורכי דין נזיקין, בהתמחות בנזקי רכוש, ותוכלו להיות בטוחים שאנו נייצג אתכם במקצועיות ובמסירות, עד למיצוי מלוא הזכויות המגיעות לכם.

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

  • Facebook - Grey Circle

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

אודות משרדנו

דרכי התקשרות

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.