רשלנות : פציעה בחדר כושר מה עושים?

 -  02.11.18  17:15 

חדר הכושר הוא ללא ספק מרכז המשמש לשיפור הבריאות הפיזית והנפשית ויכול לכולל פלאים בשיפור איכות החיים. לצערנו, לעתים עלולות להתרחש תאונות או פציעות לא קלות בשל השימוש במתקני חדר הכושר ואילו יכולות להוביל לתוצאות ההפוכות אליהן התכוונו.

האם חדר הכושר אחראי ?

 

מכוני כושר אחראים לשמירה על סביבת אימון בטוחה, עליהם לנקות ולתחזק את ציוד הכושר על בסיס קבוע, ככול והתחזוקה לקויה, לדוגמא רצפה רטובה, הציוד לא מתוחזק כראוי, בכך חדר הכושר עלול לשאת באחריות לנזקים או לפגיעות העלולות להיגרם למתאמנים.

כמו כן גם יצרני הציוד אחראים על תכנון ציוד כושר בטוח, ייצור ציוד העומד בתקני הבטיחות בתעשייה, ולהזהיר את המשתמשים מפני סיכונים פוטנציאליים הנלווים לשימוש. אם יצרן מספק מכונת אימון לקויה או מתועדת שלא כהלכה,גם על היצרן לשאת באחריות לקרות הנזקים שנגרמו למתאמן.
גם המדרכים יכולים להיות אחראים שכן, הדרכה רשלנית או מחסור במדריכים שיעקבו ויתדרכו את המתאמנים להוביל תוצאות קשות ולפציעה קשה.

מה לעשות לאחר פציעה בחדר כושר ?

 

ככול ונפגעתם בעת הביקור בחדר הכושר וטרם תחילת הטיפול בפגיעה  חשוב מאוד,  שקול לשוחח עם עורך דין המתמחה בנזיקין לרבות עורך דין לרשלנות.

 

לאחר פציעה בחדר הכושר, יידע את האחראי בחדר הכושר על מצבך ופנה מייד לטיפול רפואי. נסה לרשום את שמות העדים. שמור את כל הרשומות הרפואיות הקשורות לטיפול שלך, ושוחח במקרה שלך עם עורך דין לפגיעות גוף מנוסה בהקדם האפשרי. כל אלו יגדילו באופן ניכר את הסיכוי לקבלת פיצוי מקסימלי.

פציעה בחדר כושר פיצויים 

לסיכום, אם נפגעתם במהלך אימון בחדר הכושר, למרות שנזהרתם כפי יכולתכם והבנתכם, ייתכן מאוד שהנכם זכאים לפיצויים בגין נזקי גוף. פנו עוד היום למשרד עורכי דין אושיק אליהו ונשמח להעניק לכם ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי, כדי לסייע לכם למצות את זכויותיכםלתחומי עיסוק נוספים של משרדנו לחץ כאן.

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

דרכי התקשרות

  • אושיק אליהו עורך דין
  • Twitter
  • Facebook

אודות משרדנו

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.