תביעת נזיקין נגד העירייה

מהי רשלנות רשות ציבורית?

מדובר בכל מכשול שמונח על הדרך ושיחשב כרשלנות רשות ציבורית. לדוגמא: בור, פח זבל בולט שאינו מוצב במקומו, שבר במדרכה הגורם להפרשי גובה הגורמים לנפילה, משטח לא רציף אחר שגורם למעידה ולחבלה. גם מכשולים אחרים כמו היעדר תאורה מספקת ברחוב שגרמה לראות פחות טובה של הדרך ולנפילה, מהווים עילה לתביעה. מדרכות שאנשים עלולים להחליק עליהן ולהיפגע.

חשוב לעשות לאחר פגיעה

מיד לאחר הפגיעה, מומלץ ללכת ולצלם את מקום התאונה עם המפגע העירוני מכל הכיוונים ומכל הזוויות כדי לשמר את הראיות, וכן לקחת נתונים של עדי ראייה שהיו נוכחים במקום, אם צריך להתקשר איתם. אם אין לנפגע עקב רשלנות רשות ציבורית עדים, רצוי להתפנות לגורם רפואי מיד ככל שניתן, ליידע ולספר כמעט בזמן אמת, את כל פרטי התאונה. יש לדאוג לקבלת טיפול רפואי וגם לספר לגורם רפואי מה היו פרטי התאונה במקום הציבורי. תיעוד זה גם הוא חשוב. אם אין לנפגע עבר רפואי קודם, יקשה על העירייה והמועצה האזורית ועל חברת הביטוח שלהם לטפול את הנזק שנגרם, על בעיות העבר שלו, וגם זה עשוי להקל עליו לקבל את הפיצוי בגין רשלנות של רשות ציבורית.

תביעה נגד העירייה נפילה ברחוב

על מנת שתוכר זכותכם לפיצוי ,כתוצאה  עליכם להיות מסוגלים להוכיח כי בעל הנכס התרשל (כלומר, שבעל הנכס עשה משהו לא בסדר). פשוט מכיוון שהחלקת ונפלת על רכוש של מישהו (או על רכוש ציבורי כמו מדרכה) אין פירושו שבעל הנכס התרשל. והעובדה שהמדרכה הייתה במצב שגרם לך להחליק אינה אומרת אוטומטית שבעל הנכס או העירייה התרשלו.

עורך דין לתביעת עירייה

 

משרדנו מתמחה בתביעות פיצויים וביטוח שבסיסן נזקי גוף אשר נגרמו עקב רשלנות של רשות ציבורית כגון: פגיעות ברחוב, תאונות עבודה, ומפגעים בשטחי העירייה.  כאשר אלו מתקיימים זכאי הנפגע לתבוע את נזקיו. כאשר לרשות הציבורית יש חובה מוגברת למנוע מפגעים בשטחה.

ככול ונגרם לכם נזק נפשי או גופני, בסבירות גבוה הנכם זכאים לפיצויים מאותה רשות ציבורית באירוע המצער, או מחברת הביטוח שלה, גם אם קיבלתם פיצוי, שאינו משקף את ערך הנזק האמתי שנגרם לכם, באפשרותכם למצותו באופן מלא. פנו עכשיו למשרד עורכי דין אושיק אליהו ותוכלו להיות בטוחים שאנו נייצג אתכם במקצועיות ובמסירות, עד למיצוי מלוא הזכויות המגיעות לכם. לתחומי עיסוק נוספים של משרדנו לחץ כאן.

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

דרכי התקשרות

  • אושיק אליהו עורך דין
  • Twitter
  • Facebook

אודות משרדנו

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.