top of page

עורך דין תאונות אופנוע מומלץ

עורך דין תאונות אופנוע מומלץ

  • Facebook

דיני ביטוח -  15.2.23,   14:35

תמונה מתוקנת.jpg

עומס, פקקים והנוחות, הובלו ישראלים רבים לעבור לנהיגה על אופנוע, יחד עם כל היתרונות הלא מועטים, צופנת הנהיגה בכלי הדו גלגלי סכנות רבות, כאשר הפציעות הנגרמות בתאונות אופנוע אינן פשוטות, חברות הביטוח יעשו הכל שלא תקבלו פיצוי, לכן חשוב שילווה אתכם עורך דין תאונות אופנוע מקצועי בעל מיומנות וניסיון רב,  איך לא תאבדו את הזכויות שלכם ? כיצד תקבלו פיצוי מקסימלי כל זאת ועוד במאמר הבא. 

עורך דין תאונות אופנוע מומלץ

עורך דין תאונות אופנוע מומלץ על ידי נפגעים 

משרדו של עורך הדין אושיק אליהו מתמחה בייצוג נפגעים בתאונות דרכים, אם נפגעתם בתאונת אופנוע פנו עוד היום לקבלת ייעוץ ! תאונות אופנוע לצערנו הינן דבר שבשגרה ועלולות להוביל לפגיעות קשות, לעיתים הפגיעות יוותרו עמנו לאורך כל החיים, לכן אם עברתם תאונת אופנוע וגם אם היא נראית לכם קלה בשלב הראשון, אין לדעת מה תהיה התוצאה ומה הפיצוי או הזכויות להם אתם זכאים.   

 

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ והכוונה משפטית – 077-2705777 משרדו של עורך דין אושיק אליהו, משרדנו מייצג תובעים בלבד וכנגד חברות הביטוח !

 

משרדנו בעל ניסיון רב שנים תוך ייצוג באלפי תיקים ומקרים שונים של תאונות אופנוע ותאונות דרכים  משרדנו ועורך הדין אושיק אליהו בפרט הינו עורך דין תאונות אופנוע מומלץ על ידי לקוחות רבים אשר זכו לפיצוי מרבי וקבלת זכויות, תוך ליווי משפטי מקצועי אישי לאורך כל הדרך אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולקרוא ביקורות על המשרד של לקוחות מרוצים.

תאונות אופנוע כיצד תובעים ומהם הקשיים הצפויים ?

 

רוכבי אופנוע ודו גלגלי אינם מוגנים בזמן תאונת דרכים, ובוודאי בהשוואה ליושבי רכב אשר נמצאים בתוך "קופסת מתכת" ומוגנים על ידי כריות אוויר, רוכב האופנוע חשוף לכל מפגע בכביש לרבות, בורות שלוליות, או טעות של נהג אחר.  

 

אך זה לא הקושי והחשש היחיד שמלווה רוכבי אופנוע לאחר תאונה, גם במישור המשפטי והביטוחי, לא פעם מוצאים עצמם בעמדה נחותה משמעותית מול חברות הביטוח, ואלו בקלות דוחות את תביעות הנפגעים, בטענות שונות ומשונות.

 

גם חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים אשר היה אמור להקל על נפגעים בתאונות דרכים אופנוע, כאשר בפועל יוצא בעולם הדו גלגלי המצב קשה ומורכב יותר ומעולם הרכב, כאשר יותר ויותר נפגעים בתאונות דרכים מוצאים את עצמם, ללא ביטוח חובה בשל מחירו ואז או שלא רוכשים פוליסה או שרוכשים פוליסת ביטוח חובה עם השתתפות גבוהה ביותר כאשר שבזמן אמת לא יישאר בידם פיצוי כלל, גם מקרים נרכשות פוליסות ביטוח חובה שאינן תואמות גיל או זהות הנהג.

 

תביעה בגין תאונות אופנוע נחשבת לתביעה מורכבת במיוחד, ומכיוון שבמקביל לפגיעות הגופניות והנפשיות שמלוות את התובעים שנפגעו בתאונת אופנוע, נאלצים אותם תובעים להתמודד גם עם הליכים ממושכים מול חברות הביטוח, חברת הביטוח כגוף כלכלי עסקי, תעשה כל שביכולתה על מנת לא לשלם פיצויים לתובע, ותעלה כל טענה שביכולתה על מנת להקשות ולעכב גם אם מגיע בדין לתובע לקביל פיצוי וזאת תוך ניצול הכוח וחוסר הידיעה של הנפגע. לכן ומכאן החשיבות העצומה בפנייה לעורך דין תאונות אופנוע מומלץ על ידי נפגעים רבים שכבר חוו את אשר אתם חווים כעת, תוך ליווי מקצועי ומתוך ניסיון רב כיצד ניתן לקבל מחברות הביטוח את הפיצוי המקסימלי.

<<<     לייעוץ ראשוני חייגו 077-2705777     >>>

פיצויים בגין תאונת אופנוע כמה אקבל ?

 

כמה אקבל או גובה הפיצוי בגין תאונת אופנוע, תלויה בפרמטרים שונים כגון :

 

גיל הנפגע בתאונה

סוג עבודתו של הנפגע

יכולת ההשתכרות בעתיד

אי כושר לעבר (ימי מחלה)

הוצאות רפואיות וניידות לטפולים רפואיים

 

לדוגמה: כאשר אדם שהוא פסנתרן נפגע בידו בתאונת דרכים, אופי הפיצוי ייקח בחשבון את היצו פסנתרן לעומת אדם אשר כאשר הוא יאבד את יכולת לנגן ולהשתכר בעתיד, כמו כן יהיה זכאי לקבל פיצוי בגין אובן השתכרות לעבר כלומר ימים שהיה מאושפז או בביתו ולא יכל לעבוד, כמו גם פיצוי על הוצאות רפואיות שונות, ונסיעות וניידות על מנת להגיע לרופאים בעתיד, כך שככול שפגיעה קשה יותר ודורשת יותר ליווי כך גם סכום פיצוי זה יגדל בתאם.

 

לא פחות חשוב מכך זה יכולות ניהול משא ומתן של עורך הדין שלכם מול חברת הביטוח, עורך דין תאונות אופנוע, ככול ועורך הדין בקיא, מנוסה ובעל ידע הסיכוי למיצוי הזכויות והפיצוי שלכם יגדלו.

 

עורך דין המתמחה בתביעות בגין תאונות אופנוע, יכול להתמודד מול כל הטענות של חברת הביטוח עת דחתה את תביעתכם או תשקול לשלם לכם פיצוי מופחת, ניהול אסטרטגי של  עורך הדין לדאוג כי תקבל את  הפיצוי המקסימלי לו אתם זכאים.

"עורך דין המתמחה בתביעות בגין תאונות אופנוע, יכול להתמודד מול כל הטענות של חברת הביטוח עת דחתה את תביעתכם או תשקול לשלם לכם פיצוי מופחת, ניהול אסטרטגי של  עורך הדין לדאוג כי תקבל את  הפיצוי המקסימלי לו אתם זכאים."

לאן יש להגיש את תביעות נגד חברות ביטוח ?

עברתם תאונת אופנוע? חשוב לפנות לעורך דין תאונות אופנוע בהקדם, נפגעים רבים, ובלי ידע וניסיון עושים טעיות רבות ללא ליווי מקצועי, אשר משפיע באופן ישיר לפיצוי שיקבלו מחברת הביטוח שמנצלת מצבים אלו, עו"ד תאונות אופנוע, מקצועי בעל ניסיון וידע רב בהגשת תביעות בגין תאונת אופנוע, ידע להעריך תחילה ולתת ליווי קריטי כבר בשלבים הראשונים לאחר התאונה שעברתם.

 

ליווי של עורך דין תאונות דרכים מומלץ ולא בכדי על ידי נפגעים אשר פנו למשרדנו וקיבלו פיצוי אותו לא ציפו לקבל בתחילת התהליך, אותם נפגעים זכו לקבל ביטחון והכרה לפני ותוך כדי התהליך תוך ליווי בזמן בניית תיק הראיות לרבות איזה בדיקות וטיפולים חשוב לקבל

 

"אושיק אליהו – משרד עורכי דין"  הינו משרד המשלב ניסיון וידע רחב לאחר טיפול באלפי מקרים, בתחום הנזיקין תאונות דרכים ובפרט נזקי הגוף העלולים לקרות עקב תאונות דרכים אופנוע

 

משרדנו חרט על דגלו כבר מיומו הראשון, לתת לכל לקוח המשרד את השרות והליווי הצמוד כאילו היה הלקוח היחיד במשרד, מהשלב הראשון ועד לקבלת התוצאה המיוחלת, פגישת ייעוץ ראשונה הינה ללא עלות, בה תיפגשו עם עורך דין אשר יבחן את המקרה שלכם בצורה מקצועית צרו קשר בטלפון 077-2705777.  

אולי יעניין אותך :

או השאירו פרטים

לייעוץ ראשוני חייגו 077-2705777 

bottom of page