עורך דין נזקי גוף

תביעת נזקי גוף

נזקי גוף -  22.8.19,   18:44

תחום נזקי הגוף הינו, תחום רב היקף וחולש כמעט על תחום בנזיקין החל בתאונות דרכים, נזקי רשלנות מקצועית וכלה בנזקי עבודה ונזק עקב רשלנות של אחר (נפילה ממפגע במדרכה או לדוגמא נפילת עץ).

נזקי גוף – מה זה אומר ?


תחום נזקי הגוף הנו, תחום רב היקף וחולש כמעט על ענף הנזיקין החל בתאונות דרכים, נזקי רשלנות מקצועית וכלה בנזקי עבודה ונזק עקב רשלנות של אחר (נפילה ממפגע במדרכה או לדוגמה נפילת עץ).


לצערנו ולעתים עקב פגיעה גופנית נגרמים נזקי גוף, הגורמים לירידה ביכולת תפקוד הגוף טרם האירוע, לכן במקרים אלו ניתן לתבוע פיצוי כספי בגין אותם נזקים גופניים ונפשיים, אשר אלו יכולים טיפה המתיק את הגלולה המרה או לשפר את את החיים כמה שניתן. 

תביעות שבגינם תובעים נזקי גוף הנן תביעות מורכבות מאוד, לכן עורך דין נזקי גוף צריך להיות בעל ניסיון רב ובעל היכרות רבה עם התחום המשפטי והרפואי באחד, וזאת על מנת למקסם את הסיכוי לפיצוי מרבי.

כיצד מוכיחים תביעות של נזקי גוף ?

כיצד מוכיחים תביעה לנזקי גוף ?


בתביעות נזקי גוף על הנתבע להוכיח את תביעתו, כאשר בענייניו חל הכלל "המוציא מחברו עליו הראיה" והדרך להוכחת התביעה מתחילה דרך הגשת  חוות דעת רפואית של מומחה בתחום. 

חוות דעת רפואית בעלת חשיבות רבה אשר יכולה להשפיע על תוצאות התביעה. חוות דעת מקיפה מכילה לרוב התייחסות לאופי הפגיעה, חומרתה, אחוזי נכות, והקשר הסיבתי בין עילת התביעה לנזק הגופני, נפשי.

החריג לחוות דעת של התובע


בניגוד לשאר התביעות, בתיקים של תאונת דרכים, אין פה שאלה של אחריות, אלא רק שאלה של גובה הנזק ולפיכך בית המשפט הוא זה שממנה מומחה מטעמו, מספיק להגיש לבית המשפט ראשית ראיה בדבר הסיכוי לנכות ובית המשפט לרוב ממנה מומחה מטעמו דבר המקל הן כספית והן ביכולת ההוכחה של התובע. 

עבודתו הנאמנה של עורך דין נזקי גוף, משפיעה רבות על סיכוי התיק שכן עבודה טובה ויסודית תסייע לרופא הממונה לקבל תמונה מלאה על המצב הרפואי ולקבוע שיעור פיצוי הולם לנפגע.

 

ייצוג נפגע בנזקי גוף הינה פרקטיקה משפטית מורכבת הכוללת בין היתר מימוש הזכויות בעקבות טיפול רפואי לוקה רשלני, תאונת עבודה, או פציעה בשל רשלנות של רשות מקומית, גובה הפיצוי המגיע לנפגע נגזר ראשית דבר מאחוזי הנכות שיקבעו לו, וזאת בניגוד לנזקי רכוש.


עורך דין נזקי גוף הבקיא ברזי המקצוע, תפקידו להשיג פיצוי מקסימלי, באופן שמשקף את עוצמת הנזקים שנגרמו לנפגע, תוך הסתכלות עתידית כיצד נזקים אלו ישפיעו גם על אופן השתכרותו העתידי.
יש לציין כי במקרים רבים, הרצף התעסוקתי, נפגע בצורה קשה, ואינו חוזר ליכולות ההשתכרות של הנפגע טרם התאונה. לנפגעים רבים זה לא נראה מיד, אותו נפגע חושב לרוב על פיצוי מיידי על הנזקים שנראים לו לעין, ועל עורך דין לצפות את העתיד ולדאוג באופן מקצועי כי כיסו של הנפגע לא יחסר בעתיד כתוצאה מהתאונה, משכך קיימת חשיבות מכרעת בבחירת עורך דין נזקי גוף מקצועי ובעל ניסיון, דבר שיכול להבטיח פיצוי מקסימלי ללקוח.

אושיק אליהו - משרד עורכי דין מתמחה בתביעות מסוג זה ובעל כישורים מקצועיים מתאימים, בכל מקרה של תאונה, חבלה, חשש לרשלנות רפואית, מוות שלא כדרך הטבע כדי מאוד לפנות עורך דין ממשרדנו על מנת שיטפל ויאמוד את סיכויי התביעה, מובטח שירות מקצועי ואישי ללא פשרות. לתחומי עיסוק נוספים של משרדנו לחץ כאן.

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

דרכי התקשרות

  • אושיק אליהו עורך דין
  • Twitter
  • Facebook

אודות משרדנו

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.