עורך דין ליטיגציה

ליטיגציה מסחרית 

ליטיגציה

ליטיגציה היא התמקצעות עורך הדין בייצוג והופעה בבתי משפט, הליטיציה דורשת שלל תכונות ומיומנויות שברמתם גבוהה זאת אומנות לכל דבר. תפקידו של הליטיגטור בראש ובראשונה לשכנע את המותב היושב בדין, בצדקת טענות לקוחותיו. זהו לב ליבה של הליטיגציה. לשם כך על הליטיגטור המומחה ללמוד ולחקור לעומק את טענותיו העובדתיות והמשפטיות של הלקוח שלו, תוך בניית אסטרטגיה  וטקטיקה מנצחת בזמן אמת.

בנוסף לכך לימוד והבנה של טענות היריב והקשיים העומדים בפניו, דרושה בקיאות מעמיקה בדין, בפסיקה ובהלכות המשפטיות. על הליטגטור לתרגם את מקרה הלקוח לשפה משפטית וניסוחם הן בכתב וכן בעל פה, בצורה משכנעת רהוטה בהירה חדה וקולחת. 

 

בהופעה בבית המשפט על הליטגטור להתמודד עם סיטואציות דינמיות, לחקור עדים,  ובתשומת לב לאסטרטגיה המשפטית שנבחרה בתיק, תוך גילוי גמישות וזריזות מחשבה ולשון, וזאת לנוכח גילויים וטענות הצפים ועולים במהלך העדויות, וסיכום כל אלה הן בכתב והן בעל פה בצורה קולחת משכנעת חדה ומעניינת.

 

בנוסף על הליטיגטור להבין את השופט ותגובותיו לרבות היכולת ליתן מענה לסוגיות שונות אשר הטרידו את השופט במהלך הדיון ובכל מתן כבוד והערכה לעבודתו של בית המשפט ובראש ובראשונה לשופט היושב בדין, ליתר עורכי הדין המופעים בתיק לצדדים ולכל הגורמים אשר נטלו.

חשוב לציין כי אין די בהופעה עצמה בפני השופט היושב בדין. חלק ניכר ובלתי נפרד מעבודתו של הליטיגטור הוא להעביר את טיעוניו בכתב במהלך כל ההליך מתחילתו ועד סופו. הדבר מחייב כי לליטיגטור תהא התמקצעות מיוחדת לשם כך ועליו לרכוש ניסיון ידע ויכולת הן בהצגת הטיעונים בכתב והן בהצגתם בעל פה. למעשה ליטיגטור מצטיין הוא איש מקצוע בתחומים רבים: הוא גם חרוץ יסודי ומשקיען, הוא גם בקיא בדינים ובפסיקה, הוא גם בעל יכולת לנסח ולהתמודד עם חוזים והסכמים למיניהם כמו גם עם כתבי טענות והוא גם איש במה – פרפורמר – המסוגל לשכנע את בית המשפט בצדק טענות לקוחותיו.

עורך דין ליטיגציה

משרדנו מטפל בתיקי ליטיגציה אזרחית ומסחרית רבים ומכול הסוגים. וייצוג בפני כל הערכאות בבתי המשפט בתחומי הליטיגציה אזרחית, ​משרדנו בקיא ומתמחה בליטיגציה תוך הכר יסודית של סדרי הדין הרלוונטיים לבתי המשפט.

 

לא כל עו"ד שולט במיומנות הליטיגציה בבית המשפט ויש עורכי דין שזו התמחותם. משרד עורך הדין אושיק אליהו טיפל ומטפל במאות תיקים בבתי המשפט  ובעל ניסיון מוכח וחשוב בניהול תיקים בכל הערכאות, היה סמוך ובטוח כי משרדנו יטפל וינהל את תיקך במסירות ובמצוינות בבית המשפט. לתחומי עיסוק נוספים של משרדנו לחץ כאן.

אולי יעניין אותך :

ליצירת קשר וייעוץ:

אושיק אליהו - משרד עורכי דין | בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק) | טל: 077-270-5777  פקס: 077-4703709 דוא"ל oshikelaw@gmail.com

לעדכונים ופסקי דין עקבו אחרינו בפייסבוק

קישוריים מהירים

בן גוריון 32 רמת גן (בית אפק)

טל:        077-270-5777

פקס:     077-470-3709

דרכי התקשרות

  • אושיק אליהו עורך דין
  • Twitter
  • Facebook

אודות משרדנו

משרד עורכי דין אושיק אליהו הינו משרד מוביל בייצוג וליווי לקוחות בקשת רחבה בענף המשפט האזרחי‏, מומלץ ע"י לקוחות בטיפול בתביעות ביטוח, אזרחי ונזיקין. עורך דין אושיק אליהו הינו בעל ניסיון של שנים רבות וטיפול באלפי תיקים בתביעות ביטוח ונזיקין ואזרחי, משרדנו מתמחה במתן שרותי ייעוץ משפטי לקוחות לצורך הגשת תביעות ביטוח נגד חברות ביטוח בתחומים של: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח נכות מתאונה, תאונות עבודה, ביטוח חיים, ביטוח רכוש ועסק, ביטוח תאונות אישיות ונזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח רכב, נזקי רכב, העדר כיסוי ביטוחי, צוואות, הוצל"פ, תביעות אזרחיות וייצוג בבית משפט. בדקו את זכויותיכם: פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי ללא התחייבות.